“Viya Gelişim” geliştirmeye devam ediyor…

VİYA GELİŞİM

“Viya Gelişim” geliştirmeye devam ediyor…

Uzman Psikolog Nilüfer Yalınçetin´in Viya Gelişim ve Eğitim Danışmanlık kurumundaki “Öfkenizi kontrol edin, o sizi kontrol etmeden” konulu semineri ilgiyle takip edildi.
Duyguların vücuttaki yerlerini anlatan Yalınçetin, “Öfkeli durumdayken; ortamdan uzaklaşma, ´sen´ dili yerine ´ben´ dilinin konuşulması çok önemlidir. Düşünce hataları özellikle genelleme ve kişiselleştirmelerden kaynaklanır” dedi.
Seminere katılan herkesin öfkeliyken bedenindeki hafızasına odaklanmaları ve öfkenin yerini saptamaları sağlandı. Öfkenin daha baş ve dizlerde hissettiklerini belirten katılımcılar seminerden oldukça memnun olduklarını ifade etti.
Önümüzdeki haftalarda ise Viya Gelişim ve Eğitim Danışmanlık´ta; “Çocuk ve Ergenlerde Bilgisayar, İnternet ve Oyun Bağımlılığı” ve “Aşkın Nörobiyolojisi” konulu seminerler sizleri bekliyor olacak.
Uzman Psikolog Nilüfer Yalınçetin tarafından düzenlenecek olan “Çocuk ve Ergenlerde Bilgisayar, İnternet ve Oyun Bağımlılığı” konulu seminer 18 Kasım 2015(Çarşamba) saat 19:00´da başlayacak.
Aşkın Nörobiyolojisi” başlığı altından düzenlenen seminer ise 23 Kasım 2015(Pazartesi) yine saat 19:00´da başlayacak.
http://www.dokuzeylulgazetesi.com/haber/viya-gelisim-gelistirmeye-devam-ediyor-26988.html
http://manavgathaberi.com/index.php/2015/11/15/viya-gelisim-gelistirmeye-devam-ediyor/


Open chat